0

KATEGORIE

Menu

O společnosti

Společnost SPEA Olomouc, s.r.o byla založena v roku 1995. Je zdravotnickým zařízením poliklinického typu, s dlouholetou tradicí.

Provozujeme už více než 10 let dvě lékárny. Jedna je součástí polikliniky centru Olomouce, druhá se nachází v poklidné části Prostějova.

Jsme téměř 20-ti členní tým lékárníků a farmaceutických asistentů, který se snaží o Vaši spokojenost svou prací, ochotou vyhovět a odborností!

 

Obrázky lékáren zvnitra.

 

Poskytujeme kvalitní lékárenskou péči a odborné poradentství v oblasti léků, doplňků stravy, dermo-kosmetiky a homeopatie.

Připravujeme široké spektrum léčivých přípravků dle individuálních receptur.

Nabízíme široký sortiment léčivých přípravků pro diabetiky, kardiaky, astmatiky, alergiky za příznivé doplatky.

Vstřícný a milý přístup ke každému pacientovi je samozřejmostí.

 

Na Vaši osobní návštěvu se těšíme.

Lékárny Spea

Novinky

Ostropestřec mariánský – bodlák s léčebnými účinky

Ostropestřec mariánský, známý také jako stříbrný pichlavý bodlák, patří mezi nejznámější a nejúčinnější byliny podporující celkovou regeneraci jater. Obsahuje řadu účinných látek, které napomáhají v ochraně jaterních buněk.

více  

KYSELINA HYALURONOVÁ - aktivní složka kosmetických přípravků

Základem zdravé a svěže vypadající pokožky je její dostatečná hydratace, kterou v mládí zajišťuje v pleti přirozeně se vyskytující kyselina hyaluronová.

více  

Vitamín C

Vitamin C (kyselina askorbová) ovlivňuje velké množství fyziologických procesů v lidském organismu a jeho správná hladina je pro naše tělo velmi důležitá.

více