0

ESHOP

REZERVACE RECEPTŮ

NOVINKY

Menu

Ocutein Ginkgo + Lutein 15mg 30 tob.

PDK 114
Stav skladem v eshopu
Ceny a skladová dostupnost v lékárně se mohou lišit.

399 
OCUTEIN® GINKGO Lutein 15 mg je první doplněk stravy, který obsahuje zcela jedinečné spojení důležitých 4 kategorií živin: Ginko biloba, Omega 3, Karotenoid complex, Antioxidant complex.

Jediná výživa se 4 kategoriemi živin: karotenoidy, omega-3, antioxidanty a extrakt Ginkgo biloby, který vyživuje sítnici oka a posiluje mozkovou činnost.

OCUTEIN® GINKGO 45 mg + Lutein 15 mg obsahuje zcela jedinečné spojení 4 významných kategorií živin (Ginkgo biloba, Omega-3, Karotenoidy, Antioxidanty), které jsou důležité pro výživu očí a udržování jejich přirozeného ochranného systému. Žádnou z nich si tělo nedokáže vytvořit samo, a proto je doporučeno je přijímat ze stravy, přičemž velmi důležitá je také jejich vhodná kombinace.

Proč užívat OCUTEIN® GINKGO 45 mg + Lutein 15 mg?

  • jediná oční výživa se 4 kategoriemi živin
  • dlouhodobě vyživuje sítnici oka a podporuje periferní krevní oběh očí (Ginkgo biloba)
  • přispívá k udržení normální kvality zraku (vitamin A, DHA, zinek)
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním poškozením (zinek, selen, vitamin C)
  • extrakt Ginkgo biloba navíc posiluje mozkovou činnost

1. GINKGO BILOBA: Extrakt Ginkgo biloby podporuje periferní krevní oběh a vyživuje sítnici oka, což je pro oči zvláště užitečné. Jedna tobolka obsahuje významné množství extraktu Ginkgo biloby – 45 mg, se standardizovaným obsahem flavonových glykosidů (24 %) a terpenických laktonů (6 %).

2. OMEGA-3 VÍCENENASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY: Jedna tobolka obsahuje 250 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA) a 36 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA). DHA a EPA jsou vysoce koncentrovány v buňkách oka. DHA přispívá k udržení normálního vidění.

3. PŘÍRODNÍ KAROTENOID COMPLEX: Jedna tobolka obsahuje 14 mg luteinu a 1 mg zeaxanthinu, tedy 15 mg karotenoidů, které jsou soustředěny zejména ve žluté skvrně – malé části sítnice, která je zodpovědná za centrální vidění. Dalším významným karotenoidem je vitamin A, který přispívá k zachování normálního stavu zraku.

4. ANTIOXIDANT COMPLEX: Vitamin C, zinek a selen přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením. Zinek navíc přispívá k udržování normálního zraku a rozpoznávacích funkcí.

K dostání v balení: 60 + 30 tob. (3měsíční kúra)

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně.