0

KATEGORIE

Menu

KARPAL AKUT

Karpálům konec

KARPAL AKUT

Stop karpálním tunelům!

Syndrom karpálního tunelu, přesně tak se nazývá nejčastější nemoc z povolání, která velmi často končí až chirurgickým zákrokem, ačkoliv vůbec nemusí. Příčina je jednoduchá – příliš časté opakování stereotypních pohybů.

KARPAL AKUT je jediný zdravotnický prostředek, který velmi účinně omezuje bolestivost a zlepšuje citlivost prstů. Mezi nejčastější projevy tohoto syndromu patří oslabená citlivost, mravenčení, pálení, trnutí a bolesti prstů rukou, které často bolí i v klidovém stavu.

S těmito příznaky KARPAL AKUT účinně bojuje a přináší rychlou úlevu. Jeho složení obsahuje velmi účinné zklidňující rostlinné extrakty z rozrazilu, přesličky, světlíku a chmele. Díky pravidelné masáži dochází nejen k úlevě postižené oblasti, ale také k účinné prevenci vzniku či rozšíření tohoto problému.

 

 


Doporučené produkty


Novinky

Ostropestřec mariánský – bodlák s léčebnými účinky

Ostropestřec mariánský, známý také jako stříbrný pichlavý bodlák, patří mezi nejznámější a nejúčinnější byliny podporující celkovou regeneraci jater. Obsahuje řadu účinných látek, které napomáhají v ochraně jaterních buněk.

více  

KYSELINA HYALURONOVÁ - aktivní složka kosmetických přípravků

Základem zdravé a svěže vypadající pokožky je její dostatečná hydratace, kterou v mládí zajišťuje v pleti přirozeně se vyskytující kyselina hyaluronová.

více  

Vitamín C

Vitamin C (kyselina askorbová) ovlivňuje velké množství fyziologických procesů v lidském organismu a jeho správná hladina je pro naše tělo velmi důležitá.

více